FAQ. Funkcjonowanie serwisu ogłoszeniowego.

Jak w zamieścić link/odsyłacz do własnej strony www?

W celu zamieszczenia linka/odsyłacza należy się skontaktować z administracja serwisu.

Dostępne są również inne formy reklamy Państwa oferty lub usługi w naszym serwisie - warto o nich z nami porozmawiać.

Ile czasu prezentowane jest ogłoszenie w serwisie?

Ogłoszenia wyświetlane są na stronie przez okres 30 dni. Po tym okresie do zarejestrowanych użytkowników wysyłana jest wiadomość zawierająca link umożliwiający przedłużenie publikacji ogłoszenia na kolejny 30 dniowy okres.

Jaka jest skuteczność ogłoszeń publikowanych w serwisie?

Ogłoszenia dodane do naszego serwisu, w trakcie 30-dniowego okresu publikacji, są prezentowane średnio 50. internautom. Jest to jednak wartość średnia, zaniżana przez ogłoszenia ubogie w treść i będące wielokrotną kopią ogłoszeń z innych stron internetowych.
Ogłoszenie z poprawnym opisem, zawierającym wiele szczegółów dotyczących oferty oraz zdjęcia bywa wyświetlane nawet kilkaset razy. Internauci docierają do Państwa ogłoszeń głównie poprzez wyszukiwarkę Google wpisując słowa lub frazy jakie znajdują się w ogłoszeniu.

Czy warto się rejestrować w serwisie ogłoszeniowym?

Zachęcamy do zakładania konta w serwisie. Umożliwia ono wygodniejsza publikację ogłoszeń, bez konieczności wprowadzani informacjo kontaktowych, oraz zarządzanie swoimi ogłoszeniami. Posiadając konto można edytować treść swoich ogłoszeń oraz usuwać ogłoszenia przed czasem ich wygaśnięcia.

Jak mogę usunąć swoje ogłoszenie?

Możliwość zarządzania swoimi ogłoszeniami, w tym ich usuwanie, mają jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu. Użytkownicy, którzy nie zalogowali się w serwisie przed zamieszczeniem ogloszenia, nie mają mozliwości jego usunięcia przed czasem wygaśnięcia.

Jak napisać skuteczne ogłoszenie?

Dobre ogłoszenie powinno być zredagowane poprawnie pod względem ortograficznym i stylistycznym. Styl ogłoszenia często odpowiada za tzw. pierwsze wrażenie więc warto upewnić się co do jego poprawności. Opis oferty, przedmiotu powinien być szczegółowy, a do ogłoszenia należy załączyć zdjęcia.

Czego nie należy robić zamieszczając ogłoszenie?

  • wprowadzać treści ogłoszenia wyłącznie WIELKIMI literami,
  • zamieszczać wielokrotnie ogłoszenia o tej samej treści,
  • w treści zamieszczać kod html.

Dlaczego nie należy zamieszczać wielokrotnie ogłoszenia o tej samej treści?

Ogłoszenia zamieszczone w serwisie ogłoszeniowym wstawaj.pl znajdują się wysoko w wynikach wyszukiwania m.in. wyszukiwarki Google. Jest to możliwe w przypadku ogłoszeń, które posiadają unikalną treść. Mechanizmy indeksujące wyszukiwarek internetowych odrzucają strony internetowe, które zawierają treść znajdującą się na innych stronach internetowych. Działanie takie obniża więc skuteczność zamieszczonego ogłoszenia i ma negatywny wpływ na pozycję serwisu w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego moje ogłoszenie zostało usunięte?

Najprawdopodobniej ogłoszenie nie było zgodne z regulaminem serwisu. Szczegółowe informacje można uzyskać poprzez formularz kontaktowy

Nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie!

To niemożliwe ;). Zapraszamy do przesyłania pytań, ofert współpracy lub kontaktu w innych sprawach poprzez formularz kontaktowy.